Directie
Gerd De Wit Directeur

 

Onthaal
Josée Depetter Onthaal
Rianne Houquet Onthaal - Copycenter

 

Personeelsadministratie
Christine Moens Personeelsadministratie
Anja Van Goethem

Directiesecretariaat

Betalingssysteem 

Organisatie inhaaltoetsen

 

Leerlingensecretariaat
Annemie Bleyaert

Leerlingenadministratie

Strafstudiebeleid

  Organisatie oudercontact

Sven Vermeulen

Beheer boekenfonds

Beheer kluisjes

Stijn Bauwens

Medewerker

 

Leerbegeleiding
Helena Verstraeten

Leerstoornissen en

leren leren

 

Leerlingenbegeleiding
Kim Wittoeck

Leerlingenbegeleiding

Coördinatie internaat

 

ICT
Merlijn Nimmegeers

IT-coördinator

 

Raf Moortgat Smartschoolcoördinator

 

Economaat
Tina Aerts Econoom

 

Beleidsmedewerkers
Sara Baert

Ondersteuning directeur

Ken De Backer

Lessenroosters

Examenroosters

Mieke Vergauwen

Coördinatie HO

Stages

Website

 

GOK-TEAM

Annick Baete

Oriëntering bij instroom en uitstroom

Taalvaardigheidsonderwijs

Mieke Vergauwen
Helena Verstraeten

 

Aardrijkskunde
Jelle Van de Velde 2de graad
Arno Dejonghe 2de & 3de graad

 

Artistieke opvoeding
Dirk Van Belle Muzikale opvoeding 2de graad
An Bruggeman Plastische opvoeding 2de graad

 

Beeld 
Jirka Claessens - Kristof Claeys a.i. 3de graad

 

Biologie
Denise Courtmans 2de graad
Maureen Fagot 2de graad
Judith Van Poel 2de graad

Karen Goubert

3de graad

 

Chemie
Denise Courtmans 2de graad
Maureen Fagot 2de graad

Karen Goubert

2de & 3de graad

 

Cultuurwetenschappen
Michelle Semal 2de & 3de graad

  

Duits
Brecht-Oscar Leus 3de graad

 

Economie en bedrijfsbeheer
Axel De Meulenaere 2de graad
Ruth Van den Abbeel 2de & 3de graad

 

Engels
Annick Baete 2de graad
Sara Vosters 2de graad

Joke Roelandt

2de & 3de graad
Klaartje De Munck 3de graad
Mieke Vergauwen 3de graad

  

Frans
Niels De Mayer 2de graad

Fenna Saerens

2de graad

Niels D'Haene

2de & 3de graad
Dominique Louagie 3e graad

Sarah Laureys

3de graad

 

Fysica
Eline Van Doorsselaer 2de graad

Ken De Backer

3de graad

 

Gedragswetenschappen

Stien Heyvaert

2de graad
Helena Verstraeten 2de & 3de graad
Katrien Vanbroekhoven 3de graad

 

Geschiedenis
Harry De  Paepe 2de graad
Inge Liekens  2de graad
Inge Liekens - Kristof Claeys a.i. 3de graad
Pieter De Muynck 3de graad

 

Informatica

Raf Moortgat

2de graad

 

Latijn

Wim Heyvaert

2de & 3de graad

 

Levensbeschouwelijke vakken
Abdelmajid Benzouien Islamitische godsdienst
Hasna El Moussaoui Islamitische godsdienst
Daniel De Waele Evangelische godsdienst
Katleen Gysel Rooms-Katholieke godsdienst
Stien Heyvaert Niet-confessionele zedenleer 2de graad
Myriam Pieters Niet-confessionele zedenleer 2de en 3e graad

 

Lichamelijke opvoeding
Annelies Van Doorsselaere 2de graad
Conny Borms 2de & 3de graad
Jan Wauters 2de & 3de graad

 

Natuurwetenschappen

Ken De Backer

3de graad

Arno Dejonghe

3de graad
Judith Van Poel 3de graad

 

Nederlands

Ksan Maes

2de graad

Fenna Saerens

2de graad
Eva Vermaesen 2de graad

Sara Vosters

2de & 3de graad
Brecht-Oscar Leus 3de graad
Jirka Claessens - Sofia De Geest a.i. 3de graad

Niels De  Mayer

3de graad

Klaartje De Munck

3de graad

 

Pychologie
Helena Verstraeten 3de graad

 

Problem Solving

Nele Keppens

3de graad

   

Spaans

Sarah Laureys

3de graad

 

Studentenbedrijf

Axel De Meulenaere

3de graad

 

 Taalondersteuning

Ksan Maes

2de graad

Mieke Vergauwen

3de graad

 

Verbale Expressie

Niels De Mayer

3de graad

 rijf

 

Vlot aan de start: academische taalvaardigheid

Mieke Vergauwen

3de graad

 

Wetenschappelijk werk

Ken De Backer

3de graad

Karen Goubert

3de graad

 

Wiskunde 

Nihal Deveci

2de graad

Niels Tas

2de graad

Sven Vermeulen

2de graad
Annelies Bayens 2de & 3de graad

Nele Keppens

2de & 3de graad

Pieter Huyck

3de graad